“Tekla Structures – API”

ORGANIZATOR SZKOLENIA

DLA KOGO?

Szkolenie „Tekla Open API” przeznaczone jest zarówno dla firm jak i osób prywatnych posiadających już wiedzę z programu Tekla Structures i chcących rozszerzyć swoje dotychczasowe umiejętności. Aby wziąć udział w szkoleniu, niezbędna jest podstawowa wiedza z zakresu programowania, w szczególności w języku C#.

CEL SZKOLENIA

Szkolenie ma na celu optymalizację, personalizację oraz zwiększenie wydajności swojej pracy w programie Tekla Structures, oraz współpracy z innymi programami.

WYNIK

 

Uczestnicy szkolenia zdobędą wiedzę, która pozwoli im efektywniej wykorzystywać program Tekla Structures w codziennej pracy. Dowiedzą się również jak w praktyce wykorzystywać BIM. Dzięki Open API nie jesteśmy już zamknięci na funkcjonalność wbudowaną w program (która nie zawsze spełnia nasze oczekiwania w 100%), lecz możemy ją rozszerzać w sposób niemal nieograniczony. Uczestnik szkolenia pozna również, na przykładzie programu Excel, możliwości wymiany danych z innymi programami. To wszystko przekłada się na realne oszczędności materialne oraz czasu.

INFO

Lokalizacja:  Gdańsk/online

Czas trwania: 35 godzin lekcyjnych

Szkolenie może odbywać się online lub stacjonarnie, w siedzibie Klienta lub w Gdańsku. W przypadku szkolenia stacjonarnego 5 dni po 7 godzin. Terminarz szkoleń online jest elastyczny i dopasowany do Klienta. Cena ustalana jest indywidualnie, w zależności od liczby chętnych osób.