“BIM dla menedżerów”

Metodologia BIM coraz śmielej wkracza na polski rynek. Zarówno projektanci, wykonawcy, jak i inwestorzy chcąc dostosować się do nowych ogólnoświatowych trendów w budownictwie będą potrzebowali odpowiednio wykwalifikowanej kadry. Personel ten będzie musiał sprawnie poruszać się w terminologii związanej z nowymi ścieżkami rozwoju budownictwa i co najważniejsze – potrafił tą wiedzę praktycznie wykorzystać. Dlatego oferujemy szkolenie oparte na modelach BIM pochodzących z rzeczywistych inwestycji powstałych na przestrzeni 7 lat. Zaufaj ekspertom i przygotuj się na nowe wyzwania w profesjonalny sposób!

ORGANIZATOR SZKOLENIA

DLA KOGO?

Zakres programu szkoleniowego jest odpowiedni dla takich grup zawodowych jak architekci, projektanci branżowi, generalni wykonawcy oraz osoby zarządzające projektami. Ci, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z BIM-em zyskają niezbędne podstawy a uczestnicy już zaznajomieni z pracą opartą o modele podniosą swoje kwalifikacje i usystematyzują posiadane informacje.

CEL I WYNIK SZKOLENIA

Dzięki naszemu szkoleniu dowiesz się czym tak naprawdę jest Building Information Modelling, jakie są możliwości, ograniczenia i kierunki rozwoju tej technologii. Przedstawimy powszechnie stosowane standardy, w tym format danych Industry Foundation Classes, podstawowe zasady tworzenia poprawnych modeli BIM oraz wskażemy jak skonstruować rzetelny BIM Execution Plan (Plan Realizacji/Wykonania BIM).

Po naszym kursie sprostasz zadaniom związanym ze skoordynowaniem interdyscyplinarnego projektu – bez względu na jego wielkość. Zdobędziesz umiejętności w zakresie wyszukiwania kolizji i weryfikacji modeli oraz sprawnej komunikacji z zespołem za pomocą BIM Collaboration Format. Będziesz w stanie wskazać błędy projektantów w zakresie poprawności realizacji zadań związanych z BIM a także podpowiedzieć im jak oraz w jakim zakresie można je naprawić. Dla nas nie ma znaczenia na jakim oprogramowaniu pracujesz – dzięki temu szkoleniu będziesz umiał posługiwać się modelami IFC pochodzącymi ze środowisk: ArchiCAD, Vectorworks, Revit, AllPlan, DDS-CAD, Tekla Structures i wielu innych.

INFO

 

Aktualne terminy, plan szkolenia, formularz rejestracyjny na stronie organizatora http://www.bimblog.pl/szkolenia/bim-dla-menadzerow/