Zarząd

Katarzyna Orlińska-Dejer

Prezes Zarządu

Absolwentka Politechniki Krakowskiej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W roku 2011 uzyskała certyfikat International Project  Management Associate (LevelD). Posiada wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej w tym w administracji projektami w zakresie konstrukcji stalowych dla zadań realizowanych m.in. w USA, Kanadzie czy Nowej Zelandii oraz koordynacji i wyceny znaczących inwestycji kubaturowych na terenie całej Polski. Od przeszło trzech lat związana z branżą ICT, rozwojem i promocją systemów i narzędzi dedykowanych dla branży budowlanej i nie tylko. Autorka wielu publikacji na temat BIM w ujęciu 4D i 5D, CDE i IPD.

Prywatnie: mama 12 letniego Kuby i 7 letniej Matyldy, miłośniczka fotografii i diety wege oraz dobrych książek o planowaniu i zarządzaniu czym się tylko da. W wolnych chwilach niestrudzona ogrodniczka. W myśl zasady „Im nas więcej tym weselej” przedkładająca spotkania w realu nad wymianę maili w sieci.

Robert Szczepaniak

Wiceprezes Zarządu

Absolwent Politechniki Warszawskiej i Technische Universitaet Wien (wydział Architektury). Pełne uprawnienia architektoniczne w Austrii (1995: Wiedeń, Dolna Austria i Burgenland) oraz w Polsce (2010: Izba Mazowiecka). Własna działalność architektoniczna oraz bardziej jako hobby artystyczna (animacje i powieści graficzne), entuzjasta nowych technologii, ale z okiem na tradycję i wartości w życiu. Członek założyciel Stowarzyszenia ‚BIM dla polskiego budownictwa’, aktywista BIM klastra, autor kilkudziesięciu artykułów nt. BIM i IPD w prasie fachowej oraz ekspertyz wdrażania inwestycji publicznych w metodyce BIM. Certyfikowany Green Belt Lean Practitioner.

Aktywny miłośnik sportu (tenis, narty, jogging) oraz tańca w ogóle i baletu nowoczesnego w szczególności.

Inne zainteresowania: muzyka (wszystko za wyjątkiem mainstreamu, ale najchętniej pogranicza stylów), książki (papier, czytnik lub audiobooks) oraz szamanizm.

Lubi: lekkie sałatki oraz ciężkie wina, okazjonalnie Islay Malts (Laphroaig i Lagavulin). Nie lubi podróży (chyba, że w głąb siebie).

Michał Garstecki

Wiceprezes Zarządu

Absolwent AGH Kraków. Studiował na wydziale Geodezji i Kartografii kierunek Geodezja Inżynieryjna oraz podyplomowo na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki kierunek Informatyka. Od 2011 współwłaściciel firmy geodezyjnej, geoinformatycznej AMIGEO Migut Garstecki Sp. J. Specjalista z zakresu technologii satelitarnych GNSS. Oficjalny dystrybutor marki SEPTENTRIO na Polskę.

Zapaleniec nowych technologii wszelkich dziedzin.  Z racji zawodowej i upodobań zwolennik nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie geodezji, teledetekcji, GIS i BIM. Te i inne rozwiązania branży geodezyjnej, są bezpośrednio częścią szeroko pojętej branży budowlanej w której to właśnie BIM jest jedną z najnowszych technologii.

Kluczowym dla mnie jest kompilacja i wdrożenie procesu BIM w dziedzinie geodezji. Liczę, że dzięki temu materiały do projektowania przygotowywane przez geodetów będą optymalnie wykorzystywane przez innych specjalistów zarówno na etapie projektowania jak również zarządzania obiektem budowlanym, jego remontem lub przebudową (facility managment).

Prywatnie zwolennik aktywnego spędzania wolnego czasu jak tylko dzieciaki pozwalają. Regularnie biegam, pływam, gram w squash i tenisa. Zimą jeżdżę na nartach. Literatura to głównie kryminały, polecam Remigiusza Mroza. Muzyka, każda dobra, jazz przeważa. Ostatnio mocno interesuje mnie geopolityka Mackinder, Bartosiak.

Maciej Dejer

Wiceprezes Zarządu

Absolwent Politechniki Częstochowskiej oraz Krakowskiej Akademii. Uczestnik wielu szkoleń, mniej lub bardziej potrzebnych. Na karku wieloletnie doświadczenie w modelowaniu konstrukcji stalowych oraz zarządzania projektami dla zadań realizowanych w Nowej Zelandii, Kanadzie i USA. Od 2013 roku współwłaściciel firmy M.A.D. Engineers.

Prywatnie: tata 12 letniego Kuby i 7 letniej Matyldy. Ulubiony kolor – zielony. Najlepszy przyjaciel – smartfon. Relaksuje się w pracy, a pracuje w domu.