Młodszy specjalista ds. realizacji projektu

Stowarzyszenie Klaster Technologii Informacyjnych w Budownictwie w związku z rozpoczęciem projektu European Digital Innovation Hub poszukuje osoby na stanowisko młodszego specjalisty ds. realizacji projektów.

Szukamy osoby o pozytywnym nastawieniu, świetnie zorganizowanej, uporządkowanej, starannej, która będzie odpowiedzialna za działania organizacyjno-administracyjne w projektach.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała m.in. za: tworzenie dokumentów związanych z realizacją projektu takich jak: sprawozdania dotyczące realizacji zadań, raporty (miesięczne, kwartalne, roczne), zestawienia itp., wsparcie i kontrolę zespołu projektowego (eksperci i specjaliści) w zadaniach administracyjnych, prowadzenie wybranych zamówień/zakupów. Dodatkowe zadania będą dotyczyły: wsparcia w organizacji wydarzeń (konferencje, szkolenia, demonstracje), wsparcia w pozyskiwaniu partnerów i sponsorów, wsparcia zespołu promocyjnego. Atutem będzie dobra znajomość języka angielskiego.


Nasze oczekiwania:

  • staranność, dokładność
  • wysokie zdolności organizacyjne, wielozadaniowość
  • energia i pozytywne nastawienie
  • inicjatywa własna, podejmowanie działań nie tylko z polecenia przełożonego

Co oferujemy:

  • możliwość pracy hybrydowej (praca zdalna max 1-2 dni w tygodniu)
  • umowę o pracę – wymiar pełnego etatu
  • narzędzia do wykonywania pracy: laptop, telefon służbowy
  • kreatywną i bardzo ciekawą pracę w małym zespole
  • pracę w rozwijającej się organizacji

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres biuro@bimklaster.org.pl do 18 lutego 2023 roku. Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Stowarzyszenie Klaster Technologii Informacyjnych w Budownictwie z siedzibą w Krakowie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy od momentu przesłania aplikacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Stowarzyszenie Klaster Technologii Informacyjnych w Budownictwie z siedzibą w Krakowie przy ul. Podole 60. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem: biuro@bimklaster.org.pl